PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaon Orjinal (emusuz) Yazilimlar..


T@hsin
28-08-2007, 14:57
Kaon Media Tüm Seri 21.06.2005 Orjinal (EMUSUZ) Yazılımlar...

EKLENEN YENİ ÖZELLİKLER ------>

1.KANAL LİSTE (Normal) :

Tür şeçme bölümüne şifreli şifresiz kanaları sıralama ile ilgili FTA,FTA/CAS,CAS,CAS/FTA seçenekleri eklendi.

2.KANAL LİSTE DÜZENLEME :

“Sil,Taşı,Favori,v.s” işlevleri içinden kanallar belirlenirken, ilgili kanal / kanallarda arka planda görüntünün görülmemesi düzeltildi..

3.KANAL SİLMEDE KOLAYLIK :

Kanal silme işlevi seçildiğinde silinecek kanal "Okey Tuşu" seçildikten sonra yön tuşu ile bir alt satıra iniyorduk! Buna gerek kalmadan Ok ile kanal seçildikten sonra bir alt satıra geçmesi sağlandı....

4.KANAL LİSTE DÜZENLEME KANAL GİZLEME :

Son 2005 yazılımlarda Favori 1 e seçilen kanallar Ana listede görülmeme özelliğinin aynısı Cinsi Bölümünde bazı kategoriler ede verildi. Cinsi bölümünde;Kanalı Gizleyip Şifreyle Ulaşılabilen Kategoriler: Film , Eğlence , çocuk , eğitim , Dram , Sanat , special , Dökümantasyonal Kanalı Gizlemeden Şifreyle Ulaşılabilen Kategoriler: Haber , Spor , Müzik , Güncel , Komedi. Sifresiz Ulaşılabilen Gizlemeyen Kategoriler:Gerçek,Lifestyle

5.KANAL GERİ ÇAĞIRMA (Recall):

Sistem kurma menüsü içinde Geri Çağırma Listesi seçeneği eklendi Açık (Seçilen Son 10 Kanallı Geri Çağırma) Kapalı (Son Seçilen Tek Kanal arası Kanal Geçiş)

6.UYDU TARAMA :

Tv-radyo frekanslarının ayrıcalıklı arama seçeneği eklendi ister yalnızca Radyoları yada TV yayınlarını seçime bağlı taranabilmesi.

7.ŞİFRELEME İŞLEVİ :

Şifre ve ile kilitleme (6)basamaklı hale dönüştürüldü ve özel master sifresi de renk tuşları iptal edilip 6 basamaklı özel bir numara uygulandı Yeni Master şifre yi bayi yada merkezimizden alabilirsiniz.(burada belirtilmemesi kilitleme sisteminin gizliği içindir.)

TÜM PVR lerde:Kayıt yapılmış herhangi bir veri silerken şifre sorarak silebilme eklendi.

Yeni yazılımın Yükleme loaderi UP300' dür...!

Master Key : 463330

Yazılımın Hazırlanmasında Emeği Geçen Elit Elektronike Binlerce Teşekkürler...!

Yazılımların Hepsi 9 Oyunludur..!

KESİNLİKLE EMU İÇERMEZ...!

açıklamalar için SéFiLGa ustaya teşekkürler..